Povieme vám trhovú cenu Vašej nehnuteľnosti. Bezplatne.

Povieme vám trhovú cenu Vašej nehnuteľnosti. Bezplatne.

Realitný trh s nehnuteľnosťami poznáme veľmi dobre. Vieme, kde sú skryté príležitosti pre zvýšenie ceny bytu či domu. Sme denno-denne na realitnom trhu.

Využite naše skúsenosti vo svoj prospech

Vieme, aká je aktuálna trhová cena bytov a domov

Realitný trh s rezidenčnými nehnuteľnosťami v Bratislave poznáme veľmi dobre. Vyznáme sa aj v zložitejších právnych situáciách. Vieme, kde sú skryté príležitosti pre zvýšenie ceny bytu či domu a aké sú najčastejšie chyby pri predaji. Vašu nehnuteľnosť exkluzívne zverejníme aj na portáli www.ZoznamRealit.Sk, ktorého sme ako členovia ZRKS spolumajiteľmi.

Nepredajte svoju nehnuteľnosť pod trhovú cenu!

Povieme vám trhovú cenu Vašej nehnuteľnosti. Bezplatne.

Predajte svoju nehnuteľnosť za čo najlepšiu cenu

Nehnuteľnosť je asi váš najhodnotnejší majetok. Teraz na ňom môžete pekne zarobiť. Nepredajte svoj byt alebo dom pod cenu! Uistite sa, že dobre poznáte trhové ceny. Využite naše skúsenosti vo svoj prospech.

Využite naše skúsenosti vo svoj prospech

Využite naše skúsenosti vo svoj prospech

Predajte svoju nehnuteľnosť za čo najlepšiu cenu. Napíšte nám a my spravíme vždy maximum pre Vás.

Zadajte Váš kontakt a získajte maximum pre Vás

GRAND REALITY SK s.r.o.

GRAND REALITY SK s.r.o.
Realitná maklérska kancelária pre Bratislavský, Trnavský a Nitrianský kraj.
Predaj a Prenájom nehnuteľností. Autorizované Kúpne zmluvy. Bezplatné poradenstvo.

Súhlas so spracovaním osobných údajov

Dotknutá osoba v súlade s príslušnými ustanoveniami zákona č. 18/2018 Z.z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov (ďalej len ,,ZoOOÚ“) potvrdzuje správnosť a aktuálnosť svojich osobných údajov uvedených v kontaktom formulári. Dotknutá osoba týmto čestne vyhlasuje, že udeľuje prevádzkovateľovi svoj výslovný, slobodný, vážny a bezvýhradný súhlas so spracúvaním jej osobných údajov v rozsahu: meno, priezvisko, telefonický kontakt, e-mailová adresa na účel kontaktovania dotknutej osoby ako záujemcu o spoluprácu v informačnom systéme sprostredkovateľa ,,klienti“ počas doby 180 dní od udelenia tohto súhlasu. Dotknutá osoba má právo kedykoľvek odvolať tento súhlas so spracovaním osobných údajov rovnakým spôsobom, akým ho udelila. Odvolanie súhlasu nemá vplyv na zákonnosť spracúvania osobných údajov založeného na súhlase pred jeho odvolaním. Práva dotknutej osoby vymedzujú najmä §§ 19 – 30 ZoOOÚ. Práva a povinnosti sprostredkovateľa, ako prevádzkovateľa, vymedzujú najmä §§ 31 – 46 ZoOOÚ. Dotknutá osoba potvrdzuje, že sprostredkovateľ splnil svoju oznamovaciu povinnosť v rozsahu požadovanom ZoOOÚ. Dotknutá osoba berie na vedomie, že na zabezpečenie toho, že spracúvanie jej osobných údajov sa vykonáva v súlade so ZoOOÚ sprostredkovateľ prijal primerané technické, organizačné a personálne opatrenia zodpovedajúce spôsobu spracúvania osobných údajov, pričom zobral do úvahy najmä použiteľné technické prostriedky, dôvernosť a dôležitosť spracúvaných osobných údajov, ako aj rozsah možných rizík, ktoré sú spôsobilé narušiť bezpečnosť alebo funkčnosť jeho informačných systémov. Sprostredkovateľ bude s osobnými údajmi dotknutej osoby zaobchádzať a nakladať v súlade s platnými a účinnými právnymi predpismi.